Op donderdag 12 maart 2026 vindt de 10de editie van Credit Expo België plaats. Het grootste kennis- en netwerkevenement voor de creditmanagementsector in België staat dit jaar in het teken van het thema: “10 jaar credit management in ontwikkeling: heden, verleden & toekomst.”
Dit jubileum vormt een uitgelezen moment om stil te staan bij de belangrijkste ontwikkelingen die het vakgebied in het afgelopen decennium hebben gevormd.
Credit Expo wil een 30-tal dienstverleners inzake credit management een neutraal platform bieden om te netwerken met een 300-tal Vlaamse credit managers en financiële beslissingsnemers. Op dit ééndags-congres kunnen de bezoekers gratis inspiratie en kennis opdoen tijdens kwalitatief hoogstaande keynotes en seminars omtrent debiteurenbeheer, order-to-cash, credit risk, billing, incasso etc.
Het event wordt georganiseerd in samenwerking met het Instituut voor Kredietmanagement (IvKM). De bezoekersregistratie is vanaf heden geopend.
Nadat u alle stappen in de online registratie heeft doorlopen, ontvangt u per e-mail een registratiebevestiging. In deze registratiebevestiging treft u de link naar uw e-ticket.
Credit Expo is gratis toegankelijk als u tot de bezoekersdoelgroep behoort.
Als u in één van de volgende functies werkzaam bent, behoort u tot de doelgroep en heeft u gratis toegang tot Credit Expo: CFO, Credit analyst, Credit controller, Credit manager, Credit risk manager, Debiteurenbeheerder, Financieel directeur, Financieel manager, ICT manager, Inkoopmanager, Manager accounts receivables, Manager customer services, Manager incasso/collections, Risk manager, Treasury manager, Medewerkers van de bovenstaande functies.
Meer informatie over de toegangspolicy van Credit Expo vindt u via deze link.
Behoort u niet tot de doelgroep?
Als u niet tot de doelgroep behoort (bv. commerciële profielen van toeleveranciers van de sector), dan kunt u een toegangskaart kopen voor een tarief van 500 euro exclusief btw en servicekosten.




